O nas

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem. Zapewniamy profesjonalną obsługę dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu, rzetelności i kwalifikacjom pracowników. Dbamy przede wszystkim o zgodność świadczonych przez nas usług z obowiązującymi przepisami, co zapewnia bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

BUKiA – Biuro rachunkowe Warszawa – nr wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów – 3735

Właścicielka firmy Barbara Czuchaj, absolwentka SGPiS, biegły rewident – ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości i podatków, zdobyte w trakcie pełnienia funkcji członka zarządu, dyrektora ekonomicznego, głównego księgowego, członka rad nadzorczych – w spółkach prawa handlowego o różnorodnym profilu. Pracując przez wiele lat w biznesie uczestniczyła niejednokrotnie w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów z zakresu stosowania prawa podatkowego krajowego oraz konwencji międzynarodowych o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Szczególnym obszarem zainteresowań zawodowych zarówno właścicielki jak i zatrudnionych pracowników jest rachunkowość firm budowlanych, w tym: kwestie związane z wyceną kontraktów długoterminowych.

Uprawnienia biegłego rewidenta Barbara Czuchaj uzyskała w 2000 roku i jest wpisana w rejestrze biegłych rewidentów prowadzonym przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem 9518.